The Prime – Magia włoskiego designuNa mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce z wyrafinowanym włoskim designem: THE PRIME. Showroom marki mieści się w Rezydencji Foksal przy ulicy Kopernika 5.

Koncept powstał z zamiłowania właścicielki showroomu Grażyny Magrini do włoskiego designu, kultury i sztuki. Dzięki kontaktom w kręgach włoskich projektantów i architektów, nawiązała współpracę z niewielkimi, rodzinnymi manufakturami. Stworzyła miejsce inspiracji dla osób poszukujących wyjątkowych mebli oraz akcesoriów do wystroju wnętrz. 

Już samo wnętrze showroomu zaprojektowane przez architekta Jakuba Skowrońskiego jest odzwierciedleniem ogólnej koncepcji właścicielki. „Nowoczesna klasyka” – tak najkrócej ująć można stylistykę proponowanych tu mebli i dodatków.

 W doborze marek prezentowanych w showroomie nie ma żadnej przypadkowości. Są to w większości marki luksusowe, wiele z nich pozostawało dotąd nieznanych w Polsce.

 W showroomie odkryjemy więc elegancję Busnelli, kolory Paoli Lenti, subtelność litego
drewna Rivy1920, perfekcję kompozycji Henge czy geometrię form Emmemobili. Dopełnieniem ekspozycji są akcesoria – lampy Penty z dmuchanego szkła, kamienne okładziny ścienne Lithos Design czy też metalowe donice DeCastelli. The Prime jest także jedynym polskim przedstawicielem tkanin i tapet luksusowej marki Hermes.

To tylko część marek i część historii, które można usłyszeć na ulicy Kopernika w Warszawie. Wszystkich, którzy chcieliby odkryć magię tego niezwykłego miejsca i poczuć atmosferę showroomów Mediolanu czy Nowego Jorku zapraszamy do The Prime.

http://www.theprime.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s