Horn & More

Horn and More rekomendujemy naszym klientom ze względu na wyjątkowość tego miejsca. Od początku concept store stawiał na piękne i niebanalne rzeczy, które pobudzają zmysły. Właściciele uważnie dobierają marki, z którymi współpracują. Staranie wybierają te rzadko spotykane i niszowe. Dobry gust i rozeznanie doceniają nie tylko wymagający Klienci,  ale również osobistości świata show biznesu.

Twórcy Horn and More, Pan Adam Gutowski oraz Pan Adam Rybak, podkreślają jak ważne jest by pięknie żyć i celebrować każdy, nawet najzwyklejszy dzień. Dlatego w ich concept storze znajdziemy m.in. :  300-letnią markę francuskich herbat MARIAGE FRERES, zmysłowe kosmetyki Yes For Lov, biżuterię Mawi oraz Shourouk, ale również  zapachy do domu z lini COSTES oraz Laduree. Czasami niewidoczna pod ubraniami piękna bielizna Chantall Thomas, niezwykły album lub ekskluzywne buty od Pierre Hardy’ego mogą odmienić cały dzień.

Horn and More to jeden z najlepszych adresów w mieście, kiedy poszukujemy wyjątkowego prezentu, bądź po prostu chcemy sprawić sobie przyjemność. Na specjalne zamówienie można indywidualnie zaprojektować wyjątkowy pierścionek zaręcznowy lub obrączki, jak i przygotować voucher prezentowy.

http://www.hornandmore.pl

J. Kotyla

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s